22 lutego 2022 roku to wyjątkowa data w zapisie DD-MM- RRRR, gdyż jest ona palindromem. Daty takie, jak dziś, to wyjątkowo rzadkie zjawisko, które czeka nas w tym stuleciu jedynie 38 razy. Z palindromami ludzie wiążą pewne magiczne właściwości. W Naszej szkole było nie tylko magicznie , ale przede wszystkim praktycznie. Każdy, kto chciał, mógł […]

22 lutego 2022 roku to wyjątkowa data w zapisie DD-MM- RRRR, gdyż jest ona palindromem. Daty takie, jak dziś, to wyjątkowo rzadkie zjawisko, które czeka nas w tym stuleciu jedynie 38 razy. Z palindromami ludzie wiążą pewne magiczne właściwości.
W Naszej szkole było nie tylko magicznie , ale przede wszystkim praktycznie. Każdy, kto chciał, mógł wykonać szereg zadań z cyfrą 2 między innymi:
• odczytanie QR kodu, poprzez rozszyfrowanie wcześniejszych zagadek,
• ustawienie się wg daty w odpowiednim kolorze naklejki,
• poszukiwanie jednej cyfry 2 w tłumie innych cyfr,
• ozdabianie cyfry 2,
• wykonywanie działań z użyciem cyfry 2.
Zabawa bardzo spodobała się uczniom, tym bardziej, że to była wspólne działanie po długim zdalnym nauczaniu.

Samorząd Uczniowski z opiekunami

Skip to content