Szanowni Rodzice! Nasza szkoła przyłączyła się do programu Akademia Bezpiecznego Puchatka. To ogólnopolski program edukacyjny skierowany do uczniów klas pierwszych szkół podstawowych. Celem tej akcji edukacyjnej jest przekazanie dzieciom najważniejszych zasad bezpieczeństwa w domu, w szkole, na drodze, w Internecie i w relacjach z rówieśnikami. Program realizowany jest we współpracy z Biurem Prewencji i Biurem […]

Szanowni Rodzice!
Nasza szkoła przyłączyła się do programu

Akademia Bezpiecznego Puchatka.

To ogólnopolski program edukacyjny skierowany do uczniów klas pierwszych szkół podstawowych.

Celem tej akcji edukacyjnej jest przekazanie dzieciom najważniejszych zasad bezpieczeństwa w domu, w szkole, na drodze, w Internecie i w relacjach z rówieśnikami.

Program realizowany jest we współpracy z Biurem Prewencji i Biurem Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji.

Szkolny koordynator programu
Aneta Walczuk

Skip to content