Odkryj Magię w Kąciku Bajek Bez Barier! Czy wiesz, że istnieje miejsce, gdzie każde dziecko, bez względu na wszystko, może zostać bohaterem swojej własnej przygody? To właśnie Kącik Bajek Bez Barier – magiczny zakątek, gdzie opowieści są dostępne dla wszystkich, niezależnie od wyzwań, jakie przed nimi stoją. Kącik Bajek Bez Barier powstał w naszej bibliotece […]

Odkryj Magię w Kąciku Bajek Bez Barier!
Czy wiesz, że istnieje miejsce, gdzie każde dziecko, bez względu na wszystko, może zostać bohaterem swojej własnej przygody? To właśnie Kącik Bajek Bez Barier – magiczny zakątek, gdzie opowieści są dostępne dla wszystkich, niezależnie od wyzwań, jakie przed nimi stoją.
Kącik Bajek Bez Barier powstał w naszej bibliotece i jest do dyspozycji uczniów, ich rodziców oraz nauczycieli.
Dlaczego warto czytać bajki bez barier?
– Rozwija wyobraźnię: Bajki to nie tylko historie. To światy, które rozwijają umysł i serce, ucząc empatii i kreatywności.
– Wspiera różnorodność: Każdy ma prawo do magii. Bajki bez barier uczą akceptacji i pokazują, że każdy z nas jest wyjątkowy.
– Buduje więzi: Czytanie z dziećmi to czas spędzony razem, który wzmacnia relacje i tworzy wspomnienia na całe życie.
Zapraszamy do czytania
Poniżej link do Bajek bez barier w formacie PDF. Opowiadania zostały wydane przez Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych Światełko.
https://liblink.pl/QNPGGZxq9c

 

Skip to content