W dniach od 25 października do 3 listopada odbyły się w klasach I-III na lekcjach religii Bale Wszystkich Świętych. Dzieci przebrały się za wybrane przez siebie postacie świętych, błogosławionych, aniołów, by wspólnie ze zbawionymi, którzy są już w niebie, świętować ich Imieniny – Dzień Wszystkich Świętych! Przyniosły też smakołyki na niebiańską ucztę. Bawiły się do […]

W dniach od 25 października do 3 listopada odbyły się w klasach I-III na lekcjach religii Bale Wszystkich Świętych. Dzieci przebrały się za wybrane przez siebie postacie świętych, błogosławionych, aniołów, by wspólnie ze zbawionymi, którzy są już w niebie, świętować ich Imieniny – Dzień Wszystkich Świętych! Przyniosły też smakołyki na niebiańską ucztę. Bawiły się do przebojów Arki Noego oraz innych zespołów dziecięcych. Było radośnie i słodko, jak na „niebo” przystało. Niektórzy żałowali, że tak krótko.

Joanna Adamska-Skwarek, katechetka