Bal karnawałowy to dla najmłodszych uczniów z naszej Szkoły niezwykły dzień. Jest wielką atrakcją bardzo, bardzo lubianą przez dzieci! Ten wyjątkowy dzień dostarcza wszystkim niesamowitych przeżyć i wiele radości. Tak też było w ostatni czwartek. 25 stycznia br. już od rana na korytarzach można było dostrzec kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek: […]

Bal karnawałowy to dla najmłodszych uczniów z naszej Szkoły niezwykły dzień. Jest wielką atrakcją bardzo, bardzo lubianą przez dzieci! Ten wyjątkowy dzień dostarcza wszystkim niesamowitych przeżyć i wiele radości. Tak też było w ostatni czwartek.

25 stycznia br. już od rana na korytarzach można było dostrzec kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek: wróżki, królewny, księżniczki, klownów, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, …  Wystrój sali gimnastycznej przygotowany przez Szkolne Koło Wolontariatu wprowadził wszystkich w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Kolorowe światła, balony i  wiele innych dekoracji zrobił na dzieciach ogromne wrażenie. Do tańca z przygotowaną skoczną i rytmiczną muzyką zachęcał Pan Andrzej. Nie zabrakło w tym dniu konkursów. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze.

Wspólna zabawa przyniosła wszystkim wiele radości!

 

 

 

Skip to content