Z radością informujemy, że 15 grudnia w zimowe popołudnie odbył się szkolny konkurs recytatorski. Tegoroczny konkurs nosił tytuł: „Boże narodzenie tuż-tuż”, więc zaprezentowane utwory zachwycały w sposób szczególny swoją zimową urodą. Celem konkursu było rozbudzanie wrażliwości na piękno poezji i polskiej zimowej aury ,magii zbliżających się świąt, a także promowanie talentów recytatorskich. Wszyscy wykonawcy zaprezentowali […]

Wszyscy wykonawcy zaprezentowali się wspaniale. Szkolny konkurs przebiegał w serdecznej i uroczystej atmosferze w zimowej scenerii . Do konkursu przystąpiło 24 uczestników z klas 1-3.

Jury konkursowe zdecydowało, że:
I miejsce zajęli: Patrycja Dudziak kl.1b, Zofia Stelmaszyk kl.2d
II miejsce zajęli: Lilianna Brzózka kl.3a, Anna Nowak kl. 2c
III miejsce zajęli: Nikodem Wawrzyniak kl.2c,Adam Międlarz kl.2c

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów.