W roku szkolnym 2022/2023 uczniowie z kl. 2C, dzielnie uczestniczyli w projekcie ogólnopolskim pt. Natalka i Antek w świecie wielkiej matematyki. Podczas cyklu zajęć, dzieci rozwiązywały różnego rodzaju zadania, zapoznając się z pojęciami matematycznymi na drodze, u krawca, podczas świąt, w muzyce, w architekturze, w kinie, w zoo oraz w parku. Za realizację wymaganych działań, […]

W roku szkolnym 2022/2023 uczniowie z kl. 2C, dzielnie uczestniczyli w projekcie ogólnopolskim pt. Natalka i Antek w świecie wielkiej matematyki. Podczas cyklu zajęć, dzieci rozwiązywały różnego rodzaju zadania, zapoznając się z pojęciami matematycznymi na drodze, u krawca, podczas świąt, w muzyce, w architekturze, w kinie, w zoo oraz w parku. Za realizację wymaganych działań, otrzymaliśmy Certyfikat Wzorowych Matematyków.

Marta Pauszek