25 października br. obchodziliśmy Dzień Kundelka. Z tej okazji przygotowaliśmy wystawę z podobiznami i krótkimi opisami naszych pupili. Mogliśmy podziwiać piękne, mądre oczy między innymi : Reksia, Klopsika, Olki i… Lusi, która co tydzień w środy odwiedza nas w szkole. Bywa razem z nami na zajęciach ze swoją opiekunką panią psycholog – Kingą Stefaniak  w ramach […]

Mogliśmy podziwiać piękne, mądre oczy między innymi : Reksia, Klopsika, Olki i… Lusi, która co tydzień w środy odwiedza nas w szkole. Bywa razem z nami na zajęciach ze swoją opiekunką panią psycholog – Kingą Stefaniak  w ramach zajęć dogoterapii. Na widok takiego przyjaznego czworonoga uśmiechają się nasze usta, oczy i serca!