Nauczyciele szyją Dobro dla WOŚP 2024- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie Nie przegap okazji, by stać się posiadaczem wyjątkowych POŻERACZY SMUTKÓW GIGANTÓW i wpisz swoje imię w historię pomagania!:) W ramach oddolnej i ogólnopolskiej akcji Szycia Dobra- Nauczyciele szyją Dobro dla WOŚP 2024 pani psycholog Kinga Stefaniak i pani pedagog Karolina […]

Nauczyciele szyją Dobro dla WOŚP 2024- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie

Nie przegap okazji, by stać się posiadaczem wyjątkowych POŻERACZY SMUTKÓW GIGANTÓW i wpisz swoje imię w historię pomagania!:)

W ramach oddolnej i ogólnopolskiej akcji Szycia Dobra- Nauczyciele szyją Dobro dla WOŚP 2024 pani psycholog Kinga Stefaniak i pani pedagog Karolina Nowak uszyły Pożeracze Smutków Giganty, które można zacząć licytować już dzisiaj na Allegro.

Zapraszamy do wzięcia udziału w specjalnych licytacjach na rzecz 32. Finału WOŚP:

LUŚKA- Pożeracz Smutków Gigant:
https://liblink.pl/4hXfimxJby

PATRYŚ- Gigantyczny Pożeracz Smutków:
https://liblink.pl/VZayIG1fYW

Zachęcamy również do promowania akcji wśród innych osób, np. za pomocą sieci (udostępniając linki do licytacji). Za pomoc w promowaniu akcji gorąco dziękujemy:)

Pożeracz Smutków Gigant został uszyty w ramach ogólnopolskiej, nauczycielskiej inicjatywy #NauczycieleSzyjąDlaWOŚP #SzyjemyDobro koordynowanej przez Martę Florkiewicz-Borkowską (Pani FloBo). Więcej o akcji przeczytasz na stronie Stowarzyszenia Cyfrowy Dialog, które jest Partnerem działania.

#SzyjemyDobro #NauczycieleSzyjądlaWOŚP #wosp2024 #aukcjeWOSP

Skip to content