9 maja 2023 r. obchodziliśmy we wszystkich krajach należących do Unii Europejskiej święto, które jest manifestem jedności tych państw. Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował szereg zagadek, quizów, dotyczących znajomości geografii, historii, kultury czy obyczajów poszczególnych krajów. Dla każdego uczestnika europejskiej zabawy czekała nagroda. „Znawcy Europy” mogli zweryfikować swoja wiedzę i jednocześnie poszerzyć ją o […]

„Znawcy Europy” mogli zweryfikować swoja wiedzę i jednocześnie poszerzyć ją o nowe ciekawostki.

Wioletta Markuszewska