„Dzieci rodzą się ze skrzydłami. Nauczyciele pomagają im je rozwinąć.” Myśl Janusza Korczaka pojawiła się na wystawie przygotowanej z okazji Dnia Nauczyciela przez Samorząd Szkolny w naszej szkole w przededniu obchodów tego święta. Nauczyciele i uczniowie mogli podziwiać dzieła mistrzów kredek, farb i ołówka, ale nie tylko. Chętni uczniowie brali udział w konkursie: ”Czy znasz […]

„Dzieci rodzą się ze skrzydłami. Nauczyciele pomagają im je rozwinąć.”

Myśl Janusza Korczaka pojawiła się na wystawie przygotowanej z okazji Dnia Nauczyciela przez Samorząd Szkolny w naszej szkole w przededniu obchodów tego święta. Nauczyciele i uczniowie mogli podziwiać dzieła mistrzów kredek, farb i ołówka, ale nie tylko. Chętni uczniowie brali udział w konkursie: ”Czy znasz swojego nauczyciela?”. Dzięki podpowiedziom konkursowicze mogli dowiedzieć się, czym interesują się , co lubią robić w wolnym czasie, jakie mają hobby belfrzy z naszej szkoły.

Był to miły, świąteczny czas, pełen życzeń wzruszeń, uśmiechu i radości!

Dziękujemy Dyrekcji, naszym Wychowawcom, Nauczycielom, wszystkim Pracownikom szkoły za to co robią i kim są – ludźmi, dzięki którym „rozwijamy skrzydła”.

                                                                                                       Samorząd Uczniowski

Skip to content