Koniec lata dla uczniów to początek przygody, która dokładnie jak co roku rozpoczyna się 1 września. Dla każdego ucznia nowy rok szkolny wiąże się z planami i wyzwaniami. Tegoroczny „początek szkoły” różnił się jednak od poprzednich – rozpoczął się w największej dbałości o zdrowie dzieci. W dniu 1 września organizacja roku szkolnego nawiązywała do tradycyjnego […]

Koniec lata dla uczniów to początek przygody, która dokładnie jak co roku rozpoczyna się 1 września. Dla każdego ucznia nowy rok szkolny wiąże się z planami i wyzwaniami.

Tegoroczny „początek szkoły” różnił się jednak od poprzednich – rozpoczął się w największej dbałości o zdrowie dzieci. W dniu 1 września organizacja roku szkolnego nawiązywała do tradycyjnego harmonogramu początku roku. Uczniowie uroczyście rozpoczęli rok szkolny w grupach. Pani dyrektor Lidia Peach poinformowała uczniów o zasadach bezpieczeństwa obowiązujących w szkole w związku z pandemią Covid-19. Życzyła wielu sukcesów oraz satysfakcji ze zdobywania wiedzy. Uczniowie każdej z grup przywitali się z wychowawcą w klasach.

Tego dnia swoje wielkie wydarzenie miały również dzieci klas pierwszych. Tradycyjnie, jak co roku, pierwszaki zostały przyjęte w poczet uczniów naszej szkoły. Uroczystość uświetniła obecność rodziców, wychowawczyń oraz dyrekcji. Po uprzednim zdaniu egzaminu, uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie i stali się uczniami naszej szkoły. Pierwszaki zaprezentowały wiedzę i umiejętności godne pierwszoklasisty. Na zakończenie wszyscy udali się do klas, gdzie odbyły się spotkania z wychowawcami.

Nowy rok szkolny został uroczyście otwarty! Wielka nadzieja, zapał oraz optymizm pozwolą całej społeczności szkolnej pokonać trudności i osiągnąć same sukcesy.

Życzymy wszystkim uczniom, by mieli radość z odkrywania i wzbogacania swojej wiedzy, a nauczycielom – satysfakcji z pracy z dziećmi.

Skip to content