Dzień Skarbów Jesieni… Z okazji obchodzonego w szkole 30 października Dnia Skarbów Jesieni zachęcamy wszystkich uczniów klas 1-8 do wzięcia udziału w konkursach. Liczymy na Wasz udział i dobrą zabawę. W poniedziałek 30.10.23r. w Naszej szkole królował kolor pomarańczowy , który przypomina nam o tym, że jesień też jest piękna. Z tej okazji Wolontariat i […]

Dzień Skarbów Jesieni…

Z okazji obchodzonego w szkole 30 października Dnia Skarbów Jesieni zachęcamy wszystkich uczniów klas 1-8 do wzięcia udziału w konkursach. Liczymy na Wasz udział i dobrą zabawę.

W poniedziałek 30.10.23r. w Naszej szkole królował kolor pomarańczowy , który przypomina nam o tym, że jesień też jest piękna. Z tej okazji Wolontariat i Samorząd Uczniowski zorganizował kiermasz słodkości, gdzie każdy mógł wzmocnić swoje siły małym słodkim co nie co. Ponadto dużą popularnością cieszyła się dyniowa , zdjęciowa budka. Chętni uczniowie z poszczególnych klas przygotowali plastyczne „Skarby jesieni” i przepisy na ciasto z dyni w różnych językach w ramach konkursów, które zostały wcześniej zostały ogłoszone.

 

Samorząd Uczniowski z opiekunami

Skip to content