W sobotę, 3 czerwca, na boisku przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie miał miejsce Sportowy Festyn Rodzinny pn. „Sport to zdrowie, w Skórzewie każdy Ci to powie”. Na imprezie nie zabrakło atrakcji, które sprawiły, że odwiedziło nas bardzo liczne grono mieszkańców Skórzewa jak i gości. Pogoda też nam dopisała. Wszyscy bawili […]

W sobotę, 3 czerwca, na boisku przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Fryderyka Chopina w Skórzewie miał miejsce Sportowy Festyn Rodzinny pn. „Sport to zdrowie, w Skórzewie każdy Ci to powie”.
Na imprezie nie zabrakło atrakcji, które sprawiły, że odwiedziło nas bardzo liczne grono mieszkańców Skórzewa jak i gości. Pogoda też nam dopisała. Wszyscy bawili się świetnie, każdy znalazł coś dla siebie. Były gry, zabawy, występy uczniów, pokazy i konkurencje sportowe, pokazy taneczne, magik, stoiska kulinarne, fotobudki, dmuchane zamki, plecenie warkoczyków, malowanie twarzy, tatuaże, stoisko z rękodziełami, eksperymentatorium itd. Można było obejrzeć karetkę pogotowia oraz wóz strażacki. Nasi przyszli uczniowie mogli w czasie festynu zwiedzić z rodzicami szkołę.

Najwięcej emocji wzbudził jednak konkurs fantowy. Atrakcyjne nagrody od naszych sponsorów sprawiły, że losy „sprzedały się na pniu”.

Krótko mówiąc BYŁO SUPER!

Dziękujemy wszystkim, którzy się do tego przysłużyli!

W podziękowaniu załączamy krótki film relacjonujący całe wydarzenie, za który również dziękujemy!

 

Skip to content