W piątek 28.10.2022 klasa 4a pokazała, że praca w grupie + zaangażowanie = super efekty. Na godzinie wychowawczej odbyły się warsztaty z glicerynowych mydełek w formie znanych wszystkim kloców Lego. Uczniowie nie ukrywali zainteresowania, zaciekawienia i przejęcia. Chwilami ciężko było opanować gorącą atmosferę, gdyż każdy z nich nie mógł się doczekać efektu końcowego. W lekcję […]

W piątek 28.10.2022 klasa 4a pokazała, że praca w grupie + zaangażowanie = super efekty.

Na godzinie wychowawczej odbyły się warsztaty z glicerynowych mydełek w formie znanych wszystkim kloców Lego. Uczniowie nie ukrywali zainteresowania, zaciekawienia i przejęcia. Chwilami ciężko było opanować gorącą atmosferę, gdyż każdy z nich nie mógł się doczekać efektu końcowego.

W lekcję wkradło się troszkę chemii (zapachy, barwniki), fizyki (badanie lepkości, konsystencji, zmiana stanu skupienia) oraz oczywiście super zabawa i integracja klasy.

Dzięki współpracy każda grupa stworzyła komplet kolorowych, pachnących, pięknie opakowanych klocków Lego, które na pewno z przyjemnością zagoszczą w domowych mydelniczkach i przysłużą się do  pamiętania o higienie rąk.

Justyna Danielewicz, Izabela Kuczewska

Skip to content