Z radością informujemy, że w miesiącu listopadzie uczniowie: Milena Formanowska , Piotr Nowak, Anna Nowak, Gabriela Formanowska, Pola Lisiak, Franciszek Majewski, Bruno Myszka, Antonina Kowalczyk, Maria Kuźlak-Szymańska, Lena Wanecka, Mia Bitka-Harasymowicz, Julia Jakubowska, Antoni Babik, Gabriela Nawrot, Filip Furgała, Łucja Bartłomiejczak, Milena Bogucka licznie i wspaniale reprezentowali naszą szkołę w Gminnym Konkursie Plastycznym: BARWY JESIENI. […]

Z radością informujemy, że w miesiącu listopadzie uczniowie:

Milena Formanowska , Piotr Nowak, Anna Nowak, Gabriela Formanowska, Pola Lisiak, Franciszek Majewski, Bruno Myszka, Antonina Kowalczyk, Maria Kuźlak-Szymańska, Lena Wanecka, Mia Bitka-Harasymowicz, Julia Jakubowska, Antoni Babik, Gabriela Nawrot, Filip Furgała, Łucja Bartłomiejczak, Milena Bogucka

licznie i wspaniale reprezentowali naszą szkołę w Gminnym Konkursie Plastycznym: BARWY JESIENI.

Miło nam przekazać, że wśród laureatów znaleźli się następujący uczniowie:

Milena Formanowska kl. 4c – I miejsce
Anna Nowak kl. 2c – III miejsce
Franciszek Majewski kl. 2c – III miejsce
Piotr Nowak kl. 7e – III miejsce
Maria Kuźlak-Szymańska kl. 4d – wyróżnienie
Gabrysia Nawrot kl. 2a – wyróżnienie
Filip Furgała kl. 6b – wyróżnienie
Milena Bogucka kl. 4c – wyróżnienie

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w kolejnych konkursach!

Skip to content