Szanowni Państwo Z radością informujemy, że w dniach 11 i 12 kwietnia odbędzie się KIERMASZ WIELKANOCNY, którego organizatorami są Rada Rodziców i Wolontariat Szkolny. Dochód ze sprzedaży ozdób, dekoracji, stroików oraz domowego ciasta będzie przeznaczony na pomoc obywatelom Ukrainy oraz na odbudowę domu po pożarze dla rodziny z naszej społeczności. Stoisko czynne będzie podczas przerw […]

Z radością informujemy, że w dniach 11 i 12 kwietnia odbędzie się

KIERMASZ WIELKANOCNY,

którego organizatorami są Rada Rodziców i Wolontariat Szkolny.

Stoisko czynne będzie podczas przerw między lekcjami, a po godz. 12 w holu przy głównym wejściu do szkoły.

Serdecznie zapraszamy dzieci, rodziców oraz przyjaciół szkoły do odwiedzenia stoiska.

Będziemy wdzięczni, jeśli wesprą nas Państwo domowymi wypiekami (ciasto bez kremów i galaretki). Prosimy każdą klasę o przygotowanie dwóch ciast – jednego na poniedziałek, drugiego na wtorek i dostarczenie ich rano do stołówki szkolnej, w podpisanych blachach (aby nie było problemu z odnalezieniem swojej) lub w opakowaniach bezzwrotnych. Bardzo zachęcamy do włączenia się w akcję, RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Rada Rodziców Szkolne

Koło Wolontariatu SP1