29 maja odbył się koncert z okazji XX-lecia nadania naszej szkole imienia Fryderyka Chopina – „Rodem warszawianin , sercem Polak a talentem świata obywatel”. Za wrażenia artystyczne dziękujemy następującym uczniom: Lena Cackowska, Barbara Karwat, Jacek Zakrzewski, Lucyna Kasprzak-Bornuevo, Filip Adaszak, Mateusz Gmerek, Tymoteusz Gmerek, Antonina Kruk, Amelia Kruk, Barbara Golis, Anna Golis, Anna Nowak, Anna […]

Za wrażenia artystyczne dziękujemy następującym uczniom:

Lena Cackowska, Barbara Karwat, Jacek Zakrzewski, Lucyna Kasprzak-Bornuevo, Filip Adaszak, Mateusz Gmerek, Tymoteusz Gmerek, Antonina Kruk, Amelia Kruk, Barbara Golis, Anna Golis, Anna Nowak, Anna Chrzanowska,  Kinga Świdurska, Łucja Andrzejczak, Aleksandra Bednarska, Alicja Sowińska.

Joanna Wojtaszek