Uczniowie klas 8 wzięli udział w konkursie na najdłuższy model DNA. Uczniowie wykazali się kreatywnością i do stworzenia podwójnej helisy wykorzystali koraliki, słomki, patyczki, a nawet żelki. Rekord długości modelu DNA w tym roku wynosił 3 metry i 70 centymetrów, a jego twórcy to uczniowie klasy 8a Mikołaj i Paweł. Zaszczytne drugie miejsce zajęli Franek […]

Uczniowie klas 8 wzięli udział w konkursie na najdłuższy model DNA. Uczniowie wykazali się kreatywnością i do stworzenia podwójnej helisy wykorzystali koraliki, słomki, patyczki, a nawet żelki. Rekord długości modelu DNA w tym roku wynosił 3 metry i 70 centymetrów, a jego twórcy to uczniowie klasy 8a Mikołaj i Paweł. Zaszczytne drugie miejsce zajęli Franek S. i Franek W. również z klasy 8a, którzy stworzyli piękny przestrzenny model o długości 1 metra i 92 centymetrów. Gratulujemy!