KONKURS PLASTYCZNY„ ANIOŁ” W czwartek, 21 grudnia odbyło się wręczenie nagród za prace wykonane w ramach konkursu plastycznego „ ANIOŁ”. Aniołki przygotowane przez uczniów z klas 4-8 zostały wystawione w naszej szkole i tworzą zimowo- świąteczną atmosferą zaraz po przekroczeniu głównych drzwi wejściowych naszej szkoły. Dziękujemy za liczny udział w konkursie i gratulujemy wspaniałej kreatywności!

KONKURS PLASTYCZNY„ ANIOŁ”

W czwartek, 21 grudnia odbyło się wręczenie nagród za prace wykonane w ramach konkursu plastycznego „ ANIOŁ”.

Aniołki przygotowane przez uczniów z klas 4-8 zostały wystawione w naszej szkole i tworzą zimowo- świąteczną atmosferą zaraz po przekroczeniu głównych drzwi wejściowych naszej szkoły.

Dziękujemy za liczny udział w konkursie i gratulujemy wspaniałej kreatywności!

Skip to content