Zapraszamy dzieci z klas 1–3 do wzięcia udziału w konkursie recytatorskim pt. „Boże Narodzenie tuż-tuż”. Konkurs odbędzie się 14.12.2022 r. o godzinie 15:30 w sali 101B (świetlica). Dzieci, które chcą zaprezentować wybrane przez siebie wiersze o tematyce bożonarodzeniowej, świątecznej lub zimowej, prosimy o zgłoszenia do dnia 12 grudnia. Czytelnie wypełnione zgłoszenia prosimy przekazać pani Annie […]

Zapraszamy dzieci z klas 1–3 do wzięcia udziału w konkursie recytatorskim pt. „Boże Narodzenie tuż-tuż”. Konkurs odbędzie się 14.12.2022 r. o godzinie 15:30 w sali 101B (świetlica). Dzieci, które chcą zaprezentować wybrane przez siebie wiersze o tematyce bożonarodzeniowej, świątecznej lub zimowej, prosimy o zgłoszenia do dnia 12 grudnia. Czytelnie wypełnione zgłoszenia prosimy przekazać pani Annie Rożek,  pani Joannie Waneckiej lub wychowawcy klasy.