Uczestniczymy w XX POWIATOWYM KONKURSIE RECYTATORSKIM „Wpisani w historię” organizowanym przez Komendę Hufca Związku Harcerstwa Polskiego im. Tytusa hr. Działyńskiego w Kórniku. Jesień w pełni i my również zanurzamy się w jesienne klimaty. Już w środę 13 października 2021 r. o godz. 14.45 odbędzie się ogólnoszkolne przesłuchanie najlepszych recytatorów. Zgłosiło się wielu chętnych. Tegorocznym tematem […]

Tegorocznym tematem przewodnim jest PIĘKNO POLSKIEJ PRZYRODY.

Szkolne eliminacje przebiegać będą w trzech kategoriach wiekowych:
1. Uczniowie klas I-III
2. Uczniowie klas IV-VI
3. Uczniowie klas VII-VIII

Z każdej kategorii wiekowej do etapu finałowego przejdą po dwaj reprezentanci, czyli łącznie sześć osób.
Finał konkursu – odbędzie się 4 listopada 2021 r. w Kórniku.
Wszystkim uczestnikom życzymy wspaniałych poetyckich interpretacji oraz sukcesów.