MIĘDZYNARODOWY PROJEKT EDUKACYJNY wspierający rozwój czytelnictwa wśród uczniów klas I-III EDYCJA III POZNAJEMY ZAWODY Miło nam poinformować, iż w roku szkolnym 2021/2022 wszystkie klasy III biorą udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki. Założeniem projektu jest zachęcenie dzieci do czytania książek poprzez aktywną działalność edukacyjną, doskonalenie czytania ze zrozumieniem, zgłębianie wiedzy […]
MIĘDZYNARODOWY PROJEKT EDUKACYJNY
wspierający rozwój czytelnictwa
wśród uczniów klas I-III

EDYCJA III
POZNAJEMY ZAWODY

Założeniem projektu jest zachęcenie dzieci do czytania książek poprzez aktywną działalność edukacyjną, doskonalenie czytania ze zrozumieniem, zgłębianie wiedzy na temat cech i kompetencji osób wykonujących różne zawody, wspieranie młodych ludzi w myśleniu o swojej karierze jako o czymś, co się dynamicznie zmienia oraz integracja każdego z zespołów klasowych.

PROJEKT SKŁADA SIĘ Z TRZECH MODUŁÓW:
I MODUŁ od 01.10.2021r. do 31.12.2021r.
PODRÓŻE MAŁE I DUŻE

II MODUŁ od 01.01.2022r. do 31.03.2022r.
NAUKOWY ZAWRÓT GŁOWY

III MODUŁ od 01.04.2022r. do 31.05.2022r.
NA RATUNEK
W czasie realizacji każdego modułu towarzyszyć nam będzie Chmurka Tosia. O postępach naszych prac informować będziemy na bieżąco!