PODSUMOWANIE SZKOLNEJ AKCJI CHARYTATYWNEJ MIŁE POPOŁUDNIE SENIORÓW Z HERBATĄ I CIASTKIEM II Edycja   W dniach 23.10 – 08.10.2022r. uczniowie klasy 6b oraz Szkolny Wolontariat po raz drugi przeprowadzili akcję charytatywną, zorganizowaną z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora, obchodzonego dnia 14 listopada. Celem akcji było zwiększenie integracji międzypokoleniowej, uwrażliwienie na drugiego człowieka oraz docenienie ogromnej roli […]

PODSUMOWANIE

SZKOLNEJ AKCJI CHARYTATYWNEJ

MIŁE POPOŁUDNIE SENIORÓW Z HERBATĄ I CIASTKIEM

II Edycja

Celem akcji było zwiększenie integracji międzypokoleniowej, uwrażliwienie na drugiego człowieka oraz docenienie ogromnej roli seniorów w społeczeństwie.

Uczniowie zbierali zapakowane oryginalnie o dłuższym terminie ciastka typu herbatniki (również bezglutenowe i bezcukrowe) oraz herbatę ekspresową.

Wszystkie zebrane dary zostały przekazane Seniorom z DPS w Lisówkach, którzy odebrali je z ogromną radością.

PRAGNIEMY PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM DARCZYŃCOM,

którzy tak licznie przyłączyli się do akcji,

by umilić Seniorom Jesień Życia!