Podczas zajęć szachowych w klasach drugich i trzecich w ramach podsumowania zdobytej wiedzy i umiejętności w I półroczu odbyły się miniturnieje szachowe. Uczestnicy wykazali się ogromnym zaangażowaniem. Zwycięzcy zostali nagrodzeni dyplomami i medalami, wszyscy otrzymali także gratulacje za sumienną pracę na zajęciach. Gratulujemy i nadal życzymy naszym uczniom przede wszystkim pasji w rozwijaniu swoich zainteresowań […]

Podczas zajęć szachowych w klasach drugich i trzecich w ramach podsumowania zdobytej wiedzy i umiejętności w I półroczu odbyły się miniturnieje szachowe. Uczestnicy wykazali się ogromnym zaangażowaniem. Zwycięzcy zostali nagrodzeni dyplomami i medalami, wszyscy otrzymali także gratulacje za sumienną pracę na zajęciach. Gratulujemy i nadal życzymy naszym uczniom przede wszystkim pasji w rozwijaniu swoich zainteresowań i talentów.