W sobotę – 5 marca, w Naszej Szkole zorganizowane zostały Mini – targi dla ósmoklasistów. Gościliśmy licealistów, którzy w bardzo ciekawy sposób zareklamowali aż 23 szkoły. Były to istotne informacje dla uczniów naszych najstarszych klas, którzy już wkrótce będą musieli podjąć decyzje o wyborze szkoły średniej. Młodzież, która u nas gościła otrzymała upominki ufundowane przez […]

W sobotę – 5 marca, w Naszej Szkole zorganizowane zostały Mini – targi dla ósmoklasistów.

Gościliśmy licealistów, którzy w bardzo ciekawy sposób zareklamowali aż 23 szkoły. Były to istotne informacje dla uczniów naszych najstarszych klas, którzy już wkrótce będą musieli podjąć decyzje o wyborze szkoły średniej. Młodzież, która u nas gościła otrzymała upominki ufundowane przez Pana Tomasza Purat oraz przez Państwo Preś.

Wszystkim gościom serdecznie podziękowała Pani Dyrektor Lidia Paech. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc przyszłym absolwentom obu skórzewskich szkół w zdobyciu ważnych informacji, czasami w rozwianiu wątpliwości.

Skip to content