We wtorek w naszej świetlicy odbył się pełen uśmiechu i zabawy piknik.
Na uczniów czekało wiele atrakcji, które dostarczyły mnóstwo radości i pozytywnej energii.
W ramach projektu “Zdobywam wiedzę wszędzie” dzieci rozwiązywały ciekawe zagadki na boisku.
Wspólne zabawy sprzyjały integracji, rozwijaniu umiejętności oraz zdobywaniu wiedzy w przyjemny sposób.
To był dzień pełen śmiechu i nowych doświadczeń 🙂
