AKCJA POMAGAMY UKRAINIE ZAKOŃCZONA Z ogromną radością pragnę ogłosić, że zakończyła się szkolna akcja Pomoc Ukrainie, zainicjowana i prowadzona przez uczniów klasy 7a, pod patronatem poznańskiego oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża. Z nieukrywaną dumą, pragnę przekazać, że zebraliśmy kwotę 2346,78 złotych. W imieniu uczniów klasy 7a, gorąco dziękuję wszystkim darczyńcom za włączenie się do akcji i […]

AKCJA POMAGAMY UKRAINIE ZAKOŃCZONA

Z nieukrywaną dumą, pragnę przekazać, że zebraliśmy kwotę
2346,78 złotych.

W imieniu uczniów klasy 7a, gorąco dziękuję wszystkim darczyńcom za włączenie się do akcji i wielką hojność. Zainteresowanie zbiórką i zebrane środki dowodzą, że społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 w Skórzewie nie jest obojętna na ludzką krzywdę. Potrafimy otworzyć swoje serca i okazać pomoc potrzebującym.

Dziękujemy!

wychowawca kl. 7a i koordynator akcji