Każdego roku, z nadejściem wiosny, wszyscy radośnie oczekujemy Świąt Wielkanocnych. Ten wyjątkowy czas, za każdym razem przypomina nam o wartości życia i dzieleniu się z innymi radością. Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny pamiętali o mieszkańcach Domu Pomocy Społecznej w Lisówkach, organizując akcję Wielkanocna Radość. Zaangażowanie i pomysłowość, którymi wykazali się uczniowie, przynosząc własnoręcznie wykonaną […]

Każdego roku, z nadejściem wiosny, wszyscy radośnie oczekujemy Świąt Wielkanocnych. Ten wyjątkowy czas, za każdym razem przypomina nam o wartości życia i dzieleniu się z innymi radością.

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny pamiętali o mieszkańcach Domu Pomocy Społecznej w Lisówkach, organizując akcję Wielkanocna Radość. Zaangażowanie i pomysłowość, którymi wykazali się uczniowie, przynosząc własnoręcznie wykonaną ozdobę wielkanocną, są imponujące. Każda praca była niepowtarzalna i piękna.

W Wielki Czwartek, 14 kwietnia br., delegacja uczniów, rodziców i nauczycieli ze SP nr 1 w Skórzewie, spotkała się z mieszkańcami DPS w Lisówkach i przekazała prace naszych uczniów. Gdy widzimy uśmiechy na twarzach, a nierzadko łzy w oczach obdarowanych, niepotrzebne są już słowa podziękowań.

Dziękujemy uczniom za udział w akcji, a wszystkim mieszkańcom DPS w Lisówkach jeszcze raz życzymy dużo zdrowia i dobra wokół. Niech każdy kolejny dzień będzie wypełniony radością jego przeżywania.

Dorota Kaźmierczak
Anna Rożek

 

Skip to content