Przez cały maj, dzieci z klas 1-4 rysowały i malowały ulubione zwierzęta z całego świata. Zebrane prace zostały wywieszone w galerii świetlicy. Jury miało nie lada zadanie, aby wyłonić najpiękniejsze prace. W pierwszej dziesiątce znalazły się obrazki następujących autorów: Patrycji Dudziak z kl. 2B, Leny Dąbrowskiej z kl. 2A, Laury Sibilskiej z kl. 2D, Oli […]

W pierwszej dziesiątce znalazły się obrazki następujących autorów:
Patrycji Dudziak z kl. 2B, Leny Dąbrowskiej z kl. 2A, Laury Sibilskiej z kl. 2D, Oli Wituckiej z kl. 1C, Mikołaja Kiziaka z kl. 1D, Nel Matysiak z kl. 2D, Alicji Malcher z kl. 1C, Zosi Rożek z kl. 1D, Marii Olejniczak z kl. 1C, Niny Walkowskiej z kl. 1C.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy zaangażowania i wyobraźni, życząc dalszych sukcesów.

Anna Rożek