W dniach 30.01 – 03.02.2023 w godz. 8:00 – 15:30 w naszej szkole odbędę się półkolonie zimowe. 95 uczniów podzielonych na 6 grup weźmie udział w zorganizowanych zajęciach takich jak: – warsztaty chemiczne, – zajęcia jujitsu, – zajęcia animacyjne dla dzieci, – wyjazd na paintball laserowy, – wyjazd do kręgielni, – zajęcia z robotyki, – […]

– warsztaty chemiczne,

– zajęcia jujitsu,

– zajęcia animacyjne dla dzieci,

– wyjazd na paintball laserowy,

– wyjazd do kręgielni,

– zajęcia z robotyki,

– mobilne planetarium,

– zajęcia z taekwondo,

– wyjazd do Multikina 51 w Poznaniu.

W programie również zajęcia z wychowawcami grup, którzy przeprowadzą gry i zabawy integracyjne, zajęcia plastyczno – artystyczne oraz gry i zabawy ruchowe w szkolnej sali gimnastycznej.

Krystian Waszak