SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU Z KLASĄ 7A ORGANIZUJĄ AKCJĘ POMAGAMY UKRAINIE PODZIEL SIĘ Z POTRZEBUJĄCYMI I DOŁĄCZ DO SZKOLNEJ AKCJI POD PATRONATEM POZNAŃSKIEGO ODDZIAŁU PCK Z uwagi na zaistniałą sytuację u naszych wschodnich sąsiadów, uczniowie klasy 7a planują przeprowadzić na terenie szkoły zbiórkę na pomoc, poszkodowanym w konflikcie, Ukraińcom. Zebrane środki zostaną przekazane PCK, który wspomaga […]

SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU Z KLASĄ 7A ORGANIZUJĄ AKCJĘ

POMAGAMY UKRAINIE

PODZIEL SIĘ Z POTRZEBUJĄCYMI I DOŁĄCZ DO SZKOLNEJ AKCJI POD PATRONATEM

POZNAŃSKIEGO ODDZIAŁU PCK

Z uwagi na zaistniałą sytuację u naszych wschodnich sąsiadów, uczniowie klasy 7a planują przeprowadzić na terenie szkoły zbiórkę na pomoc, poszkodowanym w konflikcie, Ukraińcom. Zebrane środki zostaną przekazane PCK, który wspomaga najbardziej potrzebujących mieszkańców Ukrainy.

DRODZY UCZNIOWIE!

W dniach od 14 do 25 marca, uczniowie klasy 7a będą zbierać, podczas lekcji do specjalnych puszek PCK, środki finansowe, odwiedzając Was w klasach. Za wrzuconą do puszki dowolną kwotę, darczyńca otrzyma do przypięcia wstążeczkę w barwach narodowych Ukrainy.

Podziel się swoimi oszczędnościami. Każda złotówka ma znaczenia.

NASZE WSPARCIE DLA UKRAINY – UCZNIOWIE SP NR 1 W SKÓRZEWIE