27 października w ciepłe jesienne popołudnie odbył się szkolny konkurs recytatorski. Tegoroczny konkurs nosił tytuł: „Przyszła do nas jesień”, więc zaprezentowane utwory zachwycały w sposób szczególny swoją jesienną urodą. Celem konkursu było rozbudzanie wrażliwości na piękno poezji i polskiej jesiennej przyrody, a także promowanie talentów recytatorskich. . Wszyscy wykonawcy zaprezentowali się wspaniale. Szkolny konkurs przebiegał […]

Tegoroczny konkurs nosił tytuł: „Przyszła do nas jesień”, więc zaprezentowane utwory zachwycały w sposób szczególny swoją jesienną urodą. Celem konkursu było rozbudzanie wrażliwości na piękno poezji i polskiej jesiennej przyrody, a także promowanie talentów recytatorskich. . Wszyscy wykonawcy zaprezentowali się wspaniale. Szkolny konkurs przebiegał w serdecznej i uroczystej atmosferze na tle jesiennych liści. Do konkursu przystąpiło 26 uczestników z klas 1-3.

Jury konkursowe zdecydowało , że
I miejsce zajęli: Patrycja Dudziak kl.1b, Anna Nowak kl. 2c
II miejsce zajęli: Lilianna Brzózka kl.3a, Franciszek Majewski kl.2c,
III miejsce zajęli: Zofia Stelmaszyk kl.2d, Jan Stachura kl.2c

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów.