W ostatnim tygodniu czerwca odbyły się w naszej szkole półkolonie. W tym czasie uczestnicy bawili się w laserowy paintball, zwiedzili Stadion Lecha, spacerowali po pięknym Kórniku i poznali zakamarki kórnickiego zamku, wybrali się do kina na seans filmowy, a na zakończenie spędzili fantastyczny dzień w Deli Parku. Poza tym było mnóstwo słońca, zabaw na świeżym […]

W ostatnim tygodniu czerwca odbyły się w naszej szkole półkolonie. W tym czasie uczestnicy bawili się w laserowy paintball, zwiedzili Stadion Lecha, spacerowali po pięknym Kórniku i poznali zakamarki kórnickiego zamku, wybrali się do kina na seans filmowy, a na zakończenie spędzili fantastyczny dzień w Deli Parku. Poza tym było mnóstwo słońca, zabaw na świeżym powietrzu oraz to, co cieszyło się ogromnym powodzeniem, czyli zorganizowane turnieje ping ponga. Pogoda również dopisała, zatem rozpoczęcie wakacji możemy uważać za udane.

Zapraszamy do galerii!

Skip to content