1 września to data, która w każdej szkole ma szczególne znaczenie. To właśnie wtedy, cała społeczność szkolna spotyka się po wakacyjnym odpoczynku, aby wspólnie rozpocząć kolejny rok nauki, przyjaźni i zabawy. Powitanie przez dyrekcję, uroczyste odśpiewanie hymnu oraz serdeczne życzenia to elementy, których nie może zabraknąć. Dzieci rozpoczynające naukę w naszej szkole, zostały pasowane na ucznia. […]

1 września to data, która w każdej szkole ma szczególne znaczenie. To właśnie wtedy, cała społeczność szkolna spotyka się po wakacyjnym odpoczynku, aby wspólnie rozpocząć kolejny rok nauki, przyjaźni i zabawy. Powitanie przez dyrekcję, uroczyste odśpiewanie hymnu oraz serdeczne życzenia to elementy, których nie może zabraknąć.

Dzieci rozpoczynające naukę w naszej szkole, zostały pasowane na ucznia. Stało się tak za sprawą dyrekcji, wychowawców, a także… magicznego ołówka.

Samych cudownych dni na każdy kolejny dzień nowego roku szkolnego!

Skip to content