7 listopada dzieci z kl. 1a, 1c, 1d, 2c, 3c oraz 3d spotkały się z panią Elizą Piotrowską. Pani Eliza to autorka i ilustratorka wielu książek dla dzieci. Na spotkaniu opowiadała o bohaterce ze swoich książek, jaką jest ciocia Jadzia. Uczniowie ochoczo rozmawiali z naszym gościem, który odpowiadał na wszystkie zadane pytania. Pod koniec spotkania, […]

7 listopada dzieci z kl. 1a, 1c, 1d, 2c, 3c oraz 3d spotkały się z panią Elizą Piotrowską. Pani Eliza to autorka i ilustratorka wielu książek dla dzieci. Na spotkaniu opowiadała o bohaterce ze swoich książek, jaką jest ciocia Jadzia. Uczniowie ochoczo rozmawiali z naszym gościem, który odpowiadał na wszystkie zadane pytania. Pod koniec spotkania, można było uzyskać autograf pisarki. Z pewnością, wiele dzieci będzie chciało teraz zapoznać się z innymi książkami pani Elizy Piotrowskiej.

Marta Pauszek