25 października 2022r. klasa 4e uczestniczyła w spotkaniu autorskim  z p. Krzysztofem Petkiem. Krzysztof Petek to autor powieści sensacyjno-przygodowych, reportażysta, organizator wypraw i szkół przetrwania. Prowadził harcerski Oddział Specjalny. Uczestnicząc w szkoleniach organizowanych przez oddziały antyterrorystyczne, przeszedł szkolenia survivalu, walki wręcz, psychologii sytuacji krytycznych. Pracował w radiu i telewizji przygotowując programy dla dzieci. Jest autorem […]

25 października 2022r. klasa 4e uczestniczyła w spotkaniu autorskim  z p. Krzysztofem Petkiem.

Krzysztof Petek to autor powieści sensacyjno-przygodowych, reportażysta, organizator wypraw i szkół przetrwania. Prowadził harcerski Oddział Specjalny. Uczestnicząc w szkoleniach organizowanych przez oddziały antyterrorystyczne, przeszedł szkolenia survivalu, walki wręcz, psychologii sytuacji krytycznych. Pracował w radiu i telewizji przygotowując programy dla dzieci. Jest autorem serii PORACHUNKI Z PRZYGODĄ i CZARNY KUFER. Walczy z postawami patologicznymi, organizując wykłady i wyprawy dla młodzieży. Uczestniczy w akcji CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM. Prowadzi międzynarodowe szkolenia literackie i dziennikarskie, a także koncerty, akcje NOC W BIBLIOTECE czy NOC DETEKTYWÓW.

Podczas spotkania autor opowiadał o swoich podróżach po Europie, Azji i Ameryce Południowej. Dzieci z uwagą słuchały opowieści obfitujących w zaskakujące zwroty akcji. Seria pytań do autora zdawała się nie mieć końca…To znak, że dzieciom się podobało!

Joanna Draber, Wojciech Czarnecki

 

     

Skip to content