W SP nr 1 w Skórzewie (4 kwietnia) w ramkach zajęć z Zawodoznawstwa, w klasach 7 zostało zorganizowane spotkanie z policjantami i psem o imieniu Forest. Uczniom została przybliżona specyfika pracy policjanta. Była to dla uczniów nietypowa lekcja- pełna wiadomości i informacji zarówno już znanych jak i nowych. Na koniec uczniowie mogli porozmawiać z policjantami […]

W SP nr 1 w Skórzewie (4 kwietnia) w ramkach zajęć z Zawodoznawstwa, w klasach 7 zostało zorganizowane spotkanie z policjantami i psem o imieniu Forest. Uczniom została przybliżona specyfika pracy policjanta. Była to dla uczniów nietypowa lekcja- pełna wiadomości i informacji zarówno już znanych jak i nowych. Na koniec uczniowie mogli porozmawiać z policjantami i… usiąść na policyjne skutery wodne.

Anna Parysek- nauczycielka zawodoznawstwa.