Sukces naszego ucznia w finale XX Powiatowego Konkursu Recytatorskiego WPISANI W HISTORIĘ Z wielką radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły: Anna Drozd, Izabela Kowalska, Maciej Skrzypek i Nadia Wituła reprezentowali nas 4.11.2021 r. w finale XX Powiatowego Konkursu Recytatorskiego WPISANI W HISTORIĘ – piękno polskiej przyrody, który odbył się w Kórniku. Organizatorem konkursu była Komenda […]

Sukces naszego ucznia w finale XX Powiatowego Konkursu Recytatorskiego WPISANI W HISTORIĘ
Z wielką radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły: Anna Drozd, Izabela Kowalska, Maciej Skrzypek i Nadia Wituła reprezentowali nas 4.11.2021 r. w finale XX Powiatowego Konkursu Recytatorskiego WPISANI W HISTORIĘ – piękno polskiej przyrody, który odbył się w Kórniku.

Organizatorem konkursu była Komenda Hufca Związku Harcerstwa Polskiego im. Tytusa Działyńskiego w Kórniku.
W rywalizacji na poziomie klas IV-VI wzięło udział dziewiętnastu uczestników ze szkół podstawowych powiatu poznańskiego.

Wśród laureatów znalazł się uczeń naszej szkoły – Maciej Skrzypek z klasy VI B – zajmując III miejsce.
Dnia 11.11.2021 r. nasz laureat zaprezentował swoją recytację podczas uroczystego Koncertu Finałowego w Zamku Kórnickim.
Gratulujemy sukcesu!

Skip to content