10 maja w Dąbrowie został przeprowadzony międzyszkolny konkurs dotyczący twórczości i życia Astrid Lindgren. W pierwszym etapie uczniowie pisali test, którego wyniki pozwoliły wyłonić grupę finalistów. W drugim etapie uczestniczki z dużym zaangażowaniem odpowiadały na pytania dotyczące utworów oraz szczegółów z biografii autorki ” Pippi”. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice. 1 miejsce zajęła Zuzanna Draber […]
10 maja w Dąbrowie został przeprowadzony międzyszkolny konkurs dotyczący twórczości i życia Astrid Lindgren.
W pierwszym etapie uczniowie pisali test, którego wyniki pozwoliły wyłonić grupę finalistów. W drugim etapie uczestniczki z dużym zaangażowaniem odpowiadały na pytania dotyczące utworów oraz szczegółów z biografii autorki ” Pippi”.
Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice.
1 miejsce zajęła Zuzanna Draber z klasy 5d. Aleksandra Bajon z klasy 4a zajęła 4 miejsce. Gratulujemy!
Joanna Draber
Skip to content