W dniu 10.06.2022 w Szkole Podstawowej w Konarzewie odbył się Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas 4-8. Konkurs zakończył się wielkim sukcesem naszej szkoły. Zdobyliśmy dwa pierwsze miejsca w kategoriach klas 5 i 6 Klasa 5: I miejsce Marianna Krawiecka II miejsce Paweł Zbierski (klasa 5a) Klasa 6:  I miejsce Franciszek Andrzejewski (6a) II miejsce […]

W dniu 10.06.2022 w Szkole Podstawowej w Konarzewie odbył się Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas 4-8. Konkurs zakończył się wielkim sukcesem naszej szkoły. Zdobyliśmy dwa pierwsze miejsca w kategoriach klas 5 i 6

Klasa 5:
I miejsce Marianna Krawiecka
II miejsce Paweł Zbierski (klasa 5a)

Klasa 6:
 I miejsce Franciszek Andrzejewski (6a)
II miejsce Emilia Kurowska (6b)

I miejsce w kategorii klas 8:
Wiktoria Lechowska (8a)

II miejsce w kategorii klasy 7:
Piotr Nowak (7e).

Gratulacje Laureatom

Skip to content