Sukcesy uczniów naszej szkoły!!! Miło nam poinformować, że w tegorocznych odsłonach konkursów wojewódzkich uczniowie naszej szkoły mogą pochwalić się następującym dorobkiem: Emilia Kurowska z klasy 8b została laureatką dwóch konkursów – Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego oraz Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego. Lucyna Kasprzak Barnuevo z klasy 6a osiągnęła tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Języka Hiszpańskiego. Franciszek Andrzejewski z klasy […]

Sukcesy uczniów naszej szkoły!!!

Miło nam poinformować, że w tegorocznych odsłonach konkursów wojewódzkich uczniowie naszej szkoły mogą pochwalić się następującym dorobkiem:

  • Emilia Kurowska z klasy 8b została laureatką dwóch konkursów – Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego oraz Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego.
  • Lucyna Kasprzak Barnuevo z klasy 6a osiągnęła tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Języka Hiszpańskiego.
  • Franciszek Andrzejewski z klasy 8a został finalistą Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Serdecznie gratulujemy!!!

 

Skip to content