Dnia 17.11.2023 obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Klasa 5c wcieliła się w rolę egzaminatorów i sprawdzała znajomość tabliczki mnożenia u uczniów i nauczycieli. Każda osoba, która bezbłędnie zdała egzamin otrzymywała odznakę – naklejkę i tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia J Świetnie się bawiliśmy biorąc udział w różnych grach i zabawach matematycznych. Sprawdzaliśmy naszą […]

Dnia 17.11.2023 obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Klasa 5c wcieliła się w rolę egzaminatorów i sprawdzała znajomość tabliczki mnożenia u uczniów i nauczycieli. Każda osoba, która bezbłędnie zdała egzamin otrzymywała odznakę – naklejkę i tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia J

Świetnie się bawiliśmy biorąc udział w różnych grach i zabawach matematycznych. Sprawdzaliśmy naszą umiejętność logicznego myślenia rozwiązując łamigłówki matematyczne, pograliśmy kartami Grabowskiego, a nawet skakaliśmy na skakance i strzelaliśmy gole.

Uczniowie, którzy zdobyli najwięcej punktów w konkurencjach z piłką i skakanką za swoją znajomość tabliczki mnożenia zostali nagrodzeni tabliczką… czekolady J

Skip to content