W maju 2023 r. uczniowie kl. 1-3 wraz z wychowawcami przygotowali dekoracje w swoich salach. Tematyką były barwne motyle, które pojawiają się wiosną w naszych ogrodach i parkach. Owady te zachwycają nas swoim pięknem oraz kolorami. Wykonane prace można zobaczyć w utworzonej galerii zdjęć. Wszystkie klasy, które wzięły udział w konkursie, otrzymają pamiątkowy dyplom, a także […]

Wykonane prace można zobaczyć w utworzonej galerii zdjęć. Wszystkie klasy, które wzięły udział w konkursie, otrzymają pamiątkowy dyplom, a także drobne upominki. Gratulujemy kreatywnych pomysłów przy wykonywaniu prac!

Agnieszka Bosacka
Marta Pauszek