23 czerwca odbył się szkolny Konkurs Talentów dla uczniów klas 1–3. Uczestnicy zaprezentowali swoje pasje, umiejętności i ogromne zaangażowanie, dostarczając wszystkim wielu pozytywnych emocji.
I miejsce – Tadeusz (klasa 3a)
II miejsce – Madeleine (klasa 2e)
III miejsce – Nikola (klasa 2c)
Wyróżnienia otrzymali:
Krzysiu (klasa 2d)
Natalka (klasa 2a)
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom odwagi, talentu i wspaniałych występów! Dziękujemy za udział i życzymy dalszego rozwijania swoich pasji. ![]()
