15 września obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto odkrywania talentów, kreatywności, odwagi, a przede wszystkim dobrej zabawy. W tym roku uczniowie klas czwartych naszej szkoły także przyłączyli się do jego obchodów. Tego dnia obowiązywały ubrania lub dodatki w kropki, ale wystarczyły też piegi. Podczas lekcji matematyki dzieci obejrzały film pt. „Kropka”. Jego bohaterką […]

15 września obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto odkrywania talentów, kreatywności, odwagi, a przede wszystkim dobrej zabawy.

W tym roku uczniowie klas czwartych naszej szkoły także przyłączyli się do jego obchodów. Tego dnia obowiązywały ubrania lub dodatki w kropki, ale wystarczyły też piegi. Podczas lekcji matematyki dzieci obejrzały film pt. „Kropka”. Jego bohaterką jest mała Vashti, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości. Po projekcji oraz pogadance na temat filmu wszyscy uczniowie postanowili pokazać swoje talenty. Przystąpili do wykonania swoich kropkowych dzieł, malując je kolorowymi kredkami i pisakami. Wspaniałe efekty ich prac możemy podziwiać na zamieszczonych poniżej zdjęciach oraz w Szkolnej Galerii Kropki otwartej w holu głównym szkoły.

Po obchodach Dnia Kropki wiemy jedno: każdy z naszych uczniów ma ogromny talent, wystarczy tylko uwierzyć  w siebie!!!

Ewa Kasperek

Skip to content