5 grudnia z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami uczniowie klas 2a, 2b i 2c obejrzeli etiudę teatralną. Spotkanie odbyło się w ramach projektu Teatr lalek z niepełnosprawnością intelektualną oraz ruchową w przedszkolu i szkole, przygotowaną przez Fundację WYOBRAŹNIEJ. Przedstawienie miało na celu uwrażliwienie dzieci na potrzeby osób z niepełnosprawnością ruchową. Projekt ten zakłada działania […]

5 grudnia z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami uczniowie klas 2a, 2b i 2c obejrzeli etiudę teatralną. Spotkanie odbyło się w ramach projektu Teatr lalek z niepełnosprawnością intelektualną oraz ruchową w przedszkolu i szkole, przygotowaną przez Fundację WYOBRAŹNIEJ.
Przedstawienie miało na celu uwrażliwienie dzieci na potrzeby osób z niepełnosprawnością ruchową. Projekt ten zakłada działania służące przeciwdziałaniu dyskryminacji i uprzedzeń wobec osób z niepełnosprawnością, jak również skłaniające do aktywizacji społecznej wśród dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Dziękujemy za to wartościowe spotkanie!

Skip to content