W dniu 29 marca br. chętni uczniowie z klasy 2A wzięli udział w świątecznych warsztatach zorganizowanych przez Panią Różę Błaszyk. Towarzyszyli im rodzice bądź dziadkowie. Uczestnicy razem wykonali wieniec wielkanocny z głową zajączka, papierowego talerzyka oraz pomalowanych papierowych jaj. Środowe popołudnie wypełnione było wspólną zabawą, a jego głównym celem była integracja uczniów oraz wspólne spędzenie […]

W dniu 29 marca br. chętni uczniowie z klasy 2A wzięli udział w świątecznych warsztatach zorganizowanych przez Panią Różę Błaszyk. Towarzyszyli im rodzice bądź dziadkowie. Uczestnicy razem wykonali wieniec wielkanocny z głową zajączka, papierowego talerzyka oraz pomalowanych papierowych jaj. Środowe popołudnie wypełnione było wspólną zabawą, a jego głównym celem była integracja uczniów oraz wspólne spędzenie czasu z najbliższymi w sposób aktywny. Ten szczególny czas został uwieczniony na fotografiach.

Róża Błaszyk