W dniach 10-12.01.2021 r. nasza szkoła brała udział w tegorocznej zbiórce dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Starsi uczniowie mogli przynosić prace wykonane samodzielnie, a młodsze dzieci miały okazję przygotować je z pomocą opiekunów w świetlicy. W wiatrołapie odbywała się sprzedaż wykonanych prac, nad którą czuwali nauczyciele, inni pracownicy szkoły oraz starsi uczniowie. Dzięki naszej akcji […]

Dzięki naszej akcji udało się przekazać WOŚP 349,25 zł.

Pieniądze zebrane w tej edycji zostaną przekazane na wsparcie okulistyki dziecięcej.