Nasza szkoła bierze udział w tegorocznej zbiórce dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wszyscy uczniowie, którzy zechcą włączyć się do akcji, mogą przynosić własnoręcznie wykonane prace o dowolnej tematyce od 10.01.2022r. do specjalnego pojemnika. Będzie on wystawiony przy portierni. Dzieci z klas I-III będą miały w nadchodzącym tygodniu także możliwość przygotowania rękodzieła w świetlicy szkolnej – […]

Nasza szkoła bierze udział w tegorocznej zbiórce dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Wszyscy uczniowie, którzy zechcą włączyć się do akcji, mogą przynosić własnoręcznie wykonane prace o dowolnej tematyce od 10.01.2022r. do specjalnego pojemnika.

Będzie on wystawiony przy portierni. Dzieci z klas I-III będą miały w nadchodzącym tygodniu także możliwość przygotowania rękodzieła w świetlicy szkolnej – z pomocą opiekunów.

Sprzedaż będzie odbywać się od 12.01.2022 r. w wiatrołapie (przy portierni).

Bardzo zachęcam wszystkich do współpracy! 🙂

Skip to content